Bioder Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Bioder Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bioder serum, Kadınların en büyük sorunlarının başında istenmeyen tüyler gelir. Birçok farklı yöntem kullanılarak yok edilmeye çalışılan bu istenmeyen tüyler, özellikle cımbız, sir ağda, Ağda, lazer epilasyon ve epilatör gibi birçok geçici veya belli süreli ürünler kullanılarak giderilmeye çalışılır. Kalıcı olarak bu istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılması çok uzun zaman ister. Bu tür çabaların hepsi yeniden ortaya çıktığında bu istenmeyen tüyler kadınları hem maddi hem de manevi yönden zor durumda bırakır. Geçici olarak elde ettiği görünümün sürekliliğini hayal eder. Hatta birçok kadın için, özelikle yüz ve etrafı bölgelerde oluşan bu tüyler psikolojik sorunlara yol açabilmektedir. Bu istenmeyen tüylerden geçicide olsa kurtulmanın bir yolu da bioder serum'dur.

Bioder serumu, B'IOTA laboratuvarlarında hem kıl anatomisinin hem de cilt tipini inceleyerek, çok titiz çalışmalar sonucunda serum bioder olarak üretilmiştir.

Bioder serumun özellikleri nelerdir?

Bioder serumun kadınlar tarafından kullanılma oranlarının yükseliş göstermesinin en büyük nedenlerinin başında ağrısız ve kısa süreli olarak sonuç vermesidir. Yani fazla uğraştırıcı bir etkisi yoktur. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın Bioder Serum ile en önemli şartı ise doğru ve düzenli kullanımının yapılmasıdır. Bioder serumdan tüylerin ortadan kaldırılabilmesi için hiçbir şekilde bozmadan kullanım şeklinin uygulanmasıdır. Bioder serum, tüylerde köklere saldırarak köklerin güçsüzleşmesini ve daha az beslenmesini sağlayarak eski haline göre daha geç ve daha ince çıkmasını sağlar. Zayıflayan ve incelen kıl kökleri zaman içerisinde düzenli kullanımlarda tamamen ortadan kalkma noktasına yani yok olma noktasına gelir. Artık istemediğiniz tüyleriniz daha ince daha az ve daha geç çıkmaya başlar. Bioder Serum, istenmeyen tüyleri ortadan kaldırmayı hedeflerken uygulanan cilde zarar vermeyen özelliği ile de birçok kadının birincil tercihi olma yolunda birinci sıralara doğru gitmektedir.

Bileşenleri bitki köklerinden elde edildiğinden içeriğinde kimyasal bulunmadığından ötürü birçok cilt tipinin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Bioder Serum, tüy yok etme etkenini yanında içeriğindeki bitki kökleri sayesinde cilt yüzeyini besleyici etkide göstermektedir. Bu sayede cildin PH değerini korumasına, yumuşaklığına ve nemini arttırmasına da neden olarak cildin yıpranmasını da engeller. Bütün bunların dışında içeriğindeki bileşenler sayesinde aynı zamanda ciltte oluşabilecek yaşlanma etkilerini de azalttığı klinik deneylerce kanıtlanmıştır. Yani yaşlanmayı geciktirici etkisi de vardır. Bu nedenlerin hepsi bir araya geldiğinde diğer istenmeyen tüyleri yok edici ürünlerin yerine Bioder Serum kullanılması daha yaygın bir hale gelmiştir. Birçok ürüne tonlarca para vermekten kurtaran Bioder Serum aynı zamanda maddi açıdan da kadınların rahatlamasını sağladığından ikincil bir tercih sebebidir.

Tüylenme oluşumunu engellemesi sayesinde, ciltte yarattığı antioksidan etkisi ile cilt hücrelerini güneşin zararlı ışınlarına karşı koruması ve cilt hücrelerini yenilemesi açısından da son derece faydalı bir ürün haline gelmiştir. Bioder Serum kullanımında üç ay boyunca günde iki kez Bioder Krem kullanarak istenmeyen tüylerde yüzde elli yedi oranında azalma, tüy çıkış zamanlarında yüzde elli bir gecikme, tüylerin incelmesinde ise yüzde otuz iki oranında etkiye sahiptir. Bunun yanında Bioder Serum kullanıldığında altı ay boyunca günde üç kez kullanıldığında bu oranların artarak devam ettiği ispatlanmıştır.

Bioder Serum hem kadınlar hem de erkekler için üretilmiş bir üründür. Erkeklerde oluşan aşırı tüylenme sorunlarında da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Bioder Serumun yan etkileri: Yapılan tüm klinik testlerin sonucunda bioder serumun hiçbir yan etkisinin olmadığı kanıtlanmıştır.

Bioder serumun kullanılışı: Bioder serum ile tüylere müdahale edebilmek için öncelikli olarak tüylerin kökünden alınması gerekmektedir. Daha sonrasında tüylenmenin olduğu bölgelere serum sürülerek masaj yolu ile iyice yedirilmelidir. Bioder Serum uygulaması yapıldıktan iki saat sonra isteğe bağlı yıkanabilmektedir. Sağlıkla kalın.

Bioder Serum Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Serum Nasıl Takılır?

Serum Nasıl Takılır?

Haber Bülteni

Güncel

Serum İçeriği

Serum İçeriği

Güncel

Cilt Serumu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Cilt Serumu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6