Bioblas Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Bioblas Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bioblas serum, saçlarınızı kökten uca kadar besleyerek saç dökülme problemlerini en aza indirmeye yarar. Saç dökülmesi genetik faktörler ile çevresel etkenler ve kişinin çok stresli yaşamının olmasından da kaynaklanabilmektedir. Saç hücrelerinin yeterince beslenmemesi de saç dökülmelerine önemli bir nedendir. Bu nedenle Bioblas serum, saç dökülmesine karşı saç hücrelerinin beslenmesini sağlayarak saçların canlılık ve parlaklık kazanmasını sağlar. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak saç dökülmesi probleminizden kurtulabilirsiniz.

Saçlar neden dökülür? Mevsim değişikliklerin yanı sıra saç boyası, röfle, perma gibi kimyasal uygulamalar, stres, hormonal değişimler, kullanılan bazı ilaçların yan etkileri, genetik olması, yetersiz beslenme, bilinçsiz diyet yapmak sürekli olarak veya dönemsel saç dökülmelerine neden olmaktadır.

Bioblas serum, saç köklerini besleyerek saç dökülmelerini engellemektedir.

Dönemsel ve ileri boyutta saç dökülmesine karşı Bioblas serum oldukça etkilidir. %100 bitkisel özler içeren Complex C26'nın saç üzerindeki çift yönlü etkisi yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Serumu kullanım sonrasında saç dolgunluğunda, oluşumunda önemli bir artış, saç dökülmesinde oldukça bir azalma görülmüştür.

Bioblas Serum İçeriği

İçeriğinde yer alan apigen maddesi sayesinde saç dökülmesi ile etken bir şekilde mücadele eder. Bioblas serum, saç dökülmesinin en yoğun olduğu bölgelerde ve saçın önemli ölçüde seyrekleştiği bölgelerde uygulanması saçın güçlenmesini sağlar, dökülmesini engeller ve saçın ömrünü uzatmaktadır. Saç derisinde oluşan hasarı ve tahrişi yok ederek, saç diplerini temizlemektedir.

Zamansız saç dökülmesi ve oldukça seyrek saç problemleri yaşayanlar için özel olarak geliştirilmiştir. İçinde bulunan complex C26 daha gür ve güçlü saçların çıkmasını sağlar ve saç oluşumunda artışa yardımcı olmaktadır.

Bioblas Serumun Kullanımı

Saçlarınızı normal saçlara uygun ve saç dökülmelerine karşı bir şampuan ile güzelce, saçlarınıza masaj yaparak yıkayın. Daha sonra saçlarınızı kurutmayın ve nemini bir havlu yardımı ile aldıktan sonra Bioblas serumu saçlarınızın dökülmesinin en sık olduğu bölgelere uygulayın ve dairesel hareketlerle masaj yaparak saç derisine güzelce yedirin. Bioblas serumu, nemli saça uygulamanız gerekmektedir. Uygulamadan sonra durulamadan saçlarınızı kurutarak şekil verebilirsiniz. Daha iyi bir sonuç almak için saçlarınızı ilk önce saç dökülmelerine karşı Bioblas şampuanı ile yıkadıktan sonra serumu, uygulamanız önerilir.

Bioblas Serum Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Bebek Burun Serum Fizyolojik

Bebek Burun Serum Fizyolojik

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Serum Faydaları Nedir?

Serum Faydaları Nedir?

Sodyum Klorür Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Sodyum Klorür Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Lr Kirpik Serumu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Lr Kirpik Serumu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bebeklerde Serum Fizyolojik

Bebeklerde Serum Fizyolojik

Serum Hastalığı Belirtileri ve Tedavisi

Serum Hastalığı Belirtileri ve Tedavisi

Güncel

Dermoskin Active Serum

Dermoskin Active Serum

Güncel

Serum Fizyolojik Burun Damlası

Serum Fizyolojik Burun Damlası