Beard Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Beard Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Beard serum: Beard serum Eeose tarafından sakal ve bıyık arttırımı için üretilmiş ve piyasaya sürülmüş bir üründür. Bu ürünün üretimindeki smacım beylerin ihtiyaçları ve istekleri göz önünde bulundurularak üretilmesi isteklere cevap vermesi açısından önemli bir üründür.

Formülündeki Biotin, ısırgan otu, lavanta ve ada çayı ekstreleri ile de kıl sağlığını koruyan ürünün içerinde ciltteki yara ve tahrişe karşı E vitamini ve çok özel nemlendiriciler bulunuyor.

Fransız Dermscan Labratuarlarında dermatolojik olarak test edilen ve güvenlik değerlendirmeleri yapılan ürün, sakal ve bıyıkları besleyerek, ihtiyaç duyulan bakımın yapılması için araştırılması yapılmıştır. Günde sadece bir kez tıraş sonrası uygulanan serum, cildin derin epidermis tabakasına ulaşarak canlandırma etkisi yaratığı söylenmektedir. Sadece sakal ya da bıyık bırakılması istenen bölgelerde kullanılması tavsiye ediliyor.

Erkekler için sakal ve bıyık kimi zaman imaj için değişim aracı, kimi zaman ciltteki yara ve sivilceleri kapatmak için kamuflaj, kimi zaman rahatlık göstergesi, kimi zaman kadınlar tarafından beğenilme nedeni ve çekicilik, kimi zaman kendini olgun gösterme çaresi ve kimi zaman gençlerin olgunluğa geçişin ispatı bir tür erkekliğin simgesi demektir. Erkekliğin simgesi olan sakal ve bıyıklarının sağlıklı ve gür olması önemlidir. Eeose sakal ve bıyıklarında problem yaşayan, seyrek ve güçsüz olan, bazı bölgelerde ise az çıkması estetik bir problemdir. Sakalların gür ya da seyrek olması, zayıf ya da kalın olması genetik olarak hormonal nedenlere bağlı olsa da bu durum daha iyi sakal gelişimi için bir şey yapılamayacağı anlamına gelmediği söylenmesi üzerine yapılan araştırmalar sonucunda üretilmiştir.

Sakal ve bıyık bölgesinde sağlıklı sakal üretimini canlandırarak sakalları gürleştiren canlandırma işlemi yapılabilir. Kişinin kendi hormonal ve genetik yapısını da göz önüne alarak kendi üretebileceği sağlıklı sakal seviyesi maksimize edilebilir.

Sakal ve Bıyığın Gürleşmesi için Öneriler
 • Fiziksel aktivite: Doğru ve düzenli fiziksel egzersiz erkeklerde yağ yakımını ve kas gelişimi sağlar böylece testosteron seviyesini arttırır dolayısı ile sakal gelişimini destekler. Çok uzun süreli yavaş aktivite değil, daha kısa sürede yoğun aktivite tercih edin.
 • Yeterli uyku: Yeteri kadar uyumak vücut fonksiyonlarının yanında kıl kökleri üçünde önemlidir. Uyku sırasında zarar görmüş cilt hücreleri onarılır ve kıl gelişimi destekler.
 • Doğru beslenme: Beslenmemizde proteinin vücudumuza faydasının olduğu gibi, sakal ve bıyık dahil sağlıklı ve hızlı kıl gelişimi için önemlidir. Kılın kendisi de zaten proteinden oluşmaktadır.
 • Stresten uzak durmak gerekmektedir.
 • Cilt için doğru bakım yapılmalıdır.
Ürünü satın alırken eczanelerden almaya özen gösterilmeli, sahte olmamasına dikkat edilmelidir. Eeose tarafından piyasaya sürülmüş olan sakal ve bıyık arttırıcı serumdur. Sakalları ve bıyıkları besleyerek istenilen seviyeye gelmesi için ihtiyaç duydukları bakımı yapmak üzere formüle edilmiş bir üründür.

Beard Serum Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Instagram

 • galeri1
 • galeri2
 • galeri3
 • galeri4
 • galeri5
 • galeri6