Bioxcin Forte Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Bioxcin Forte Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bioxcin Forte Serum: Bioxcin serisinin en önemli ürünlerinden biri forte isimli serumdur. Bu serum düzenli bir şekilde kullanıldığında saç kökünü güçlendirip, kuvvetlendirerek besler, foliküller yaşlanmayı engeller ve saç tellerinin düzgün bir şekilde gelişmesine yardımcı olur.

Bioxcin serumun kullanılması ile ilgili olarak Forte serisi serumu kullanım talimatlarına uyulması ile devam edilebilir. Bioxcin Forte serum, bilhassa yoğun saç dökülmesine karşın kullanılması önerilen bir ürün olarak, yoğun bitkisel kaynaklı biocomplex b11 içermesi nedeniyle, saç köklerinin zayıf halini onarıp onları canlandırma, kalınlaştırma ve saçlara da hacim ve direnç kazandırmayı sağlamaktadır.

Bioxcin Forte Serum, Genesis'ten farklı bir biçimde gece ya da gündüz kullanımı için fark etmeyip, Öncelikle dökülmenin gerçekleştiği saçlı deri bölgesi ile çevresine olmak üzere saçın tamamına günlük her gece 15-20 damla uygulama yapılır. Bioxcin Forte Serum damlası, En az bir dakika boyunca dairesel hareketler ile hafif masaj yaparak saç derisine yedirilir iyice. Saçı durulaması yapılmaz. Serumun etkinliğini arttırmak için, isteğe bağlı olarak, sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere uygulanabilir.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli bir konu serumun saç derisi üzerinde en az 8 saat müddet boyunca bekletilmesi gerekir. Bioxcin Forte serumun, Forte şampuan ile kullanılması yapılan bu işlemin verimini arttırır. Serumu kullandıktan sonra, bir fön makinesi yardımı ile kurutma yapılması saçlara daha fazla hacim kazandırır.

Bioxcin Forte Serumun Kullanma Neden Olur?
  • İçinde 8 kat yoğun olarak bitkisel madde BIOCOMPLEX B11 bulunur.
  • Ağır saç dökülmelerine karşı etkindir.
  • Saçın zayıf olan köklerini güçlendirip, daha canlı ve sağlıklı çıkmasını sağlar.
  • Ölmeyen saç foliküllerini kuvvetlendirir.
  • Saç tellerini canlandırır, kalınlaştırır, saçlara hacim ve direnç sağlar.

Bioxcin Forte Serum Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Popüler İçerikler

Haber Bülteni