Bioder Tüy Azaltıcı Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Bioder Tüy Azaltıcı Serum Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Bioder tüy azaltıcı serum, istenmeyen tüyler birçok erkek ve kadın için rahatsız edici özelliğiyle birlikte bazı durumlarda psikolojik sorunları da beraberinde getirir. Bilim adamları her gün kullanım gerektirmeyen bir formül ile insanlık tarihine Işık tutacak gelişmelere imza atıp ayda sadece 3 kez kullanım ile istenmeyen tüylere kalıcı olarak azaltan bilen ve İnceltebilen bioder serumu geliştiriciler. Bioder serumun başarısının temel nedeni, pratik kullanımı ile bitkisel formülasyonun çok daha konsantre ve etkin olmasından dolayıdır.

Bioder tüy azaltıcı serum yenilikleri

Biota laboratuvarlarda, mevcut ürün ya da yöntemlerin dezavantajlarını taşımayacak formülleri üzerinde çalışarak kılın histolojik ve cildin yapısını derinlemesine araştırdı ve kişilerin kendilerince uygulayabileceği hatta hiçbir yan etkisi olmayan bitkisel kaynaklı krem formülleri ile istenmeyen tüyler kalıcı olarak inciltebilmeyi ve azaltmayı başarmıştır. 3 yıl boyunca AR-GE çalışması yaparak başarılarını ileriye taşıyarak, istenmeyen tüy problemlerine karşı etkili ve hızlı çözüm sunarak bioder serumu geliştirdiler. Bioder serum, tüyleri kökünden aldıktan sonraki ilk 3 gün, günde sadece bir kez uygulama ile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak azalmasına ve incelmesine olanak sağlar.

Bioder tüy azaltıcı serum özellikleri nelerdir?
  • Bioder serum, istenmeyen tüyleri, kıl köküne etki yaparak, cilde zarar vermeden, en kısa sürede içinde ve en pratik şekilde kalıcı olarak azaltmaya ve inceltmeye yardımcı bir ürün niteliğindedir.
  • Evde hiç yardım almadan tek başına rahatlıkla uygulanabilir.
  • Epilasyon aletlerinin yöntemlerine göre çok daha kolay ve ekonomiktir.
  • Bioder serum, tüy dökücü değildir.
  • Bioder serum ile her renk ve tipteki tüylerde sonuç alınır. Kıl renginin sarı, beyaz, siyah, kızıl, kahverengi fark etmeksizin etkinlik noktasında bir önemi yoktur.
  • Ağrı ve acı çekmeden rahatça uygulanabilen bir yöntemdir.
  • Bioder'un kullanımı son derece basittir, her gün kullanılmasına gerek yoktur. Kılları kökünden aldıktan sonra ilk 3 günde, günde bir defa kullanılması yeterlidir. Her bioder serum kutusunun içinde 3 adet serum ampulü bulunur. Tüyleri kökünden aldıktan sonra, her gün bir defaya mahsus 1 adet ampul kullanılarak uygulanacak bölge küçük ise birden fazla uygulama için kullanılabilir.
  • Bioder'un serumun güvenirliği ve etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır. Bitkisel içerikli bioder serum istenmeyen tüylere karşı olan etkisini cilde zarar vermeksizin göstermeye yardımcı olur ve hiçbir yan etkisi yoktur.
Bioder serum hangi bölgelerde kullanılır?

Bioder serumun yüz ve vücut bölgesinin farklı cilt ve kıl yapısına göre özel olarak formülize edilen vücut bölgesine özel ve yüz bölgesine özel olmak üzere iki ayrı formülü bulunmaktadır.

Yüz bölgesi: Yüz bölgesine özel bioder serumu yüzümüzün tüm bölgelerinde burun içi ve kulak içi hariç güvenli kullanabiliriz. Yüz bölgesine bioder serum kutusu 2 mil'lik 3 adet ampul içermektedir. Yanak, elmacık kemiği, çene, alın, kaş, kulak, boyun, ense bölgelerinde kullanılabilir.

Vücut bölgesi: Bioder serum'u vücudumuzun tüm bölgelerinde, iç genital ve mukoza hariç güvenle kullanabiliriz. Vücut bölgesine özel bioder serum kutusu 10 ml'lik 3 tane ampul içermektedir. Bacak, kol, koltuk altı, gögüş, sırt, karın, bikini bölgelerinde kullanılabilir.

Bioder serum ne kadar sürede sonuç verir?

İnsan vücudunda ortalama olarak beş milyon tüy bulunur. Bunlar yapısal olarak hemen hemen aynı düzeydedir. Fakat bazı tüyler diğerlerine göre daha güçlü ya da zayıf olabilmektedir. İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nde yapılan araştırma ve klinik çalışmalarda 6. Ayın sonunda istenmeyen tüylerin ortalama olarak %56 azalmasına, geriye kalan tüylerin ise eskisine göre %65 daha geç ve %37 daha ince çıkmaya yardımcı olduğu gözlemlenmiştir. Bu değerler klinik çalışmalara katılan kimi gönüllülerde %100'lere varabilmektedir.

Bioder Tüy Azaltıcı Serum Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Saç Serumu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Saç Serumu Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Güncel

Serum Nasıl Takılır?

Serum Nasıl Takılır?