Dermo Mineral Sakal Serumu Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?
15 Mayıs 2024

Dermo Mineral Sakal Serumu Özellikleri ve Faydaları Nelerdir?

Dermo Mineral Sakal Serumu; Dermo mineral serum erkekler için özel olarak imal edilmiş sarımsak yağlı bitkisel karışımdır. Dermo mineral sprey sakal ve bıyık bakımı için formülize yapılmış olan bitkisel içeriğe sahip sıvı formda kolay bir şekilde kullanım için sprey biçiminde tasarlanmıştır. Doğal bitki yağlarının karıştırılması ile elde edilen dermo mineral'in bitkisel olan içeriğinde sarımsak yağı, biberiye yağı, fındık yağı ve kekik yağı gibi bitki ve bitki yağları karışımı ile bitkisel formül daha zengin bir duruma getirilmiştir.

Orjinal dermo mineral serum hologramlıdır, doğal bir içeriği bulunup güvenli bir şekilde kullanılabilir. Kullanım tavsiyeleri ise dermo mineral sakal ve bıyık serum temiz cilde uygulanır. Uygulama yapılacak olan yerin temizlenmesinin ardından yeteri kadar dermo mineral serum, spreyi yardımı ile yapılacak olan yere sürülür. Birkaç saat bekletilmesinin ardından, daha sonra ılık su ile yıkanır ve durulanır. İşlem hafta 2 veya 3 kez tekrar edilir. Dermo minerali ka avantajları ile mutlaka denenmelidir.

İçeriği, dermo mineral bitkisel yağların karışımdan formüle edilmektedir. Dermo mineral sakal ve bıyık spreyin içinde 60 milim sarımsak yağlı karışım bulunmaktadır. Doğal formülde bitki yağları, sarımsak yağı, biberiye yağı, fındık yağı ve kekik yağı gibi bitkisel yağlara yer verilmiştir. Uyarılar, serin, kuru ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Dermo mineral serum bileşenlerine alerji bulunuyor ise kullanılmamalıdır. Göz ile temas ettirilmemelidir. Teması durumunda bol su ile yıkanmalıdır. Beklenmedik bir etki durumunda ürünü kullanmak bırakılmalıdır. Eğer devam ederse doktora başvurulmalıdır.

Dermo Mineral Sakal Serumu Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Serum Faydaları Nedir?

Serum Faydaları Nedir?

Haber Bülteni

Instagram

  • galeri1
  • galeri2
  • galeri3
  • galeri4
  • galeri5
  • galeri6